خانه / بیماریهای مغزواعصاب / آشنایی با داروها / با ترامادول بیشتر آشنا شوید

با ترامادول بیشتر آشنا شوید

با ترامادول بیشتر آشنا شویدReviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Oct 27Rating:

 

ترامادول

 

  • ترامادول مسکنی است که مانند مواد مخدر است.
  • از ترامادول برای درمان دردهای متوسط ​​تا شدید استفاده می شود.
  • از ترامادول نیز ممکن است برای اهداف دارویی استفاده نشود.

 

ترامادول می تواند سرعت  تنفس را کاهش یا متوقف کند  به ویژه هنگامی که شما شروع به استفاده از این دارو میکنید یا دوز دارو را تغییر میدهید. هرگز ترامادول را در مقادیر بیشتر و یا برای طولانی مدت استفاده نکنید زیرا دوزهای زیاد منجر به مرگ میشود.

بعد از استفاده،  بدن به آن دوز عادت کرده و ونیاز به افزایش دوز دارد برای زیاد کردن این دارو حتما توسط پزشک و همان طور که او می گوید اضافه و مصرف کنید.

در افراد باردار مصرف ترامادول اعتیاد می اورد و حیات جنین را تهدید می کند و بعد از زایمان نیز می تواند به شیر مادر منتقل شود  و به کودک شیرخوار آسیب برساند.

در صورت استفاده از الکل اصلا از ترامادول استفاده نکنید چرا که ترکیب این دوماده عوارض جانبی خطرناک و یا مرگ را به همراه دارد.

مصرف ترامادول فقط به صورت قرص و از طریق دهان امکان پذیر است ، استنشاق و رقیق شده آن و تزریق به بدن نیز اثرات تهدید کننده حیاتی را به دنبال و مصرف بیش از حد آن منجر به مرگ میشود.

 

درادامه: مصرف این دارو

 

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - با ترامادول بیشتر آشنا شوید

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه