خانه / روانپزشکی / افسردگی / با این راهکارها ، انگیزه درمان افسردگی خود را افزایش دهید (قسمت 1)

با این راهکارها ، انگیزه درمان افسردگی خود را افزایش دهید (قسمت 1)

با این راهکارها ، انگیزه درمان افسردگی خود را افزایش دهید (قسمت 1)Reviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Dec 8Rating:

کمک

افسردگی می تواند احساس بی پایان بی حالی را ایجاد کند و همه چیز بیش از حد سخت به نظر می رسد. به همین دلیل ، این مهم است که از مراحل تدریجی ، به جای یک درمان فوری استفاده کنید. در اینجا راه خوبی برای شروع به شما معرفی می کنیم:

برای افسردگی خود اسمی انتخاب کنید . وینستون چرچیل افسردگی خود را ” سگ سیاه و سفید ” می نامید. با تبدیل آن به یک حیوان خانگی ، از یک وضعیت دشوار را به یک وضعیت کنترل شده دست می یابید.

فکر می کنید شما به تنهایی افسردگی را تحمل می کنید؟ برو به کتابخانه ، پنج زندگی نامه از افراد معروف را انتخاب کن و بخوان. این بسیار محتمل است که حداقل یکی از آنها ، تا حد زیادی از افسردگی رنج می برد. با پژوهش آنلاین برای پیدا کردن افراد مشهوری که برافسردگی غلبه کرده اند ؛ این واقعیت که افراد دیگری هستند که افسردگی دارند و برای غلبه بر آن تلاش میکنند ، برای شما آشکار میشود و برای یافتن راهی برای غلبه بر آن به شما انگیزه بیشتری میدهد.

آرام باشید . حلقه بازخورد ناامیدی و یاس که توسط خشمی که برای افسرده بودن ایجاد شده ناامیدی را عمیق تر خواهد کرد.  زندگی یک مسابقه یا رقابت نیست. واقعیت این است که شما مهم هستید، شما ارزش زیادی به عنوان یک فرد دارید و اجتناب از نگرانی درباره افسردگی  به شما کمک میکند تا به این ارزش دست یابید.

لیست چیزهایی که شما را آزارمیدهد وافسردگی شما راتشدید می کند ، یادداشت کنید . این می تواند صورتحساب پرداخت نشده ،  نداشتن تعطیلات و یا یک کار دشوار باشد. در ستون دیگر، برخی اعمالی که برای مقابله با چیزهایی که شما را آزار میدهد، یادداشت کنید. به عنوان مثال: یافتن راه هایی برای پرداخت این صورت حساب ، برنامه ریزی مسافرت و کشف کردن راهی که چگونه می توانید یک کار جدید بیابید.

منبع:

www.wikihow.com

کلینیک آلومینا مرکز تخصصی درمان افسردگی و سایر اختلالات روانپزشکی است.

 

123

طیبه گیلانی

کارشناس ارشد روانشناسی (مدیرارشد دپارتمان تحقیقات روان درمانی)

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - با این راهکارها ، انگیزه درمان افسردگی خود را افزایش دهید (قسمت 1)

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

2 نظر

  1. سلام.برای مشکل روده به پزشک فوق تخصص مراجعه کردم و فلوکسیتین 10 و مری لاکس تجویز نموده اند.لطفا بفرمایید که آیا این قرص را به درستی تجویز نموده اند؟و من برای مشکلی که در انتهای شکم و روده هام دارم است. بنده را راهنمایی بفذمایید.

    • مرکز تحقیقات کلینیک آلومینا

      ما هیچگاه تجویز پزشک دیگری را فقط با دو خط اطلاعات نمیتوانیم زیر سوال ببریم. بهتر است طبق توصیه پزشکتان عمل کنید و به ایشان اعتماد نمایید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه