خانه / روانپزشکی / بیش فعالی و کمبود توجه / باید بیش فعال بودن را پنهان کنیم یا عنوان کنیم؟

باید بیش فعال بودن را پنهان کنیم یا عنوان کنیم؟

باید بیش فعال بودن را پنهان کنیم یا عنوان کنیم؟Reviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Nov 19Rating:

پنهان کردن بیش فعالی

وقتی شما دچار اختلال بیش فعالی در بزرگسالی هستید و در جایی کار می کنید باید به مدیرتان بگویید یا خیر؟ البته در اختلال کودکی در بچه ها ،اکثر خانواده ها از دیگران پنهان می کنند تا خدایی نکرده دیگران بر فرزندشان بر چسب نامناسبی نزند ودر روحیه کودکشان اثر نگذارد اما در مورد بزرگسالان بیش فعال باید چگونه برخورد کرد؟

در اینجا راهنمایی هایی برای شما بزرگسالان بیش فعال داریم که در زیر بیان خواهیم کرد:

در ابتدا باید بدانید که اگر علایم بیش فعالی در کار وزندگی شما تاثیر نگذاشته است و مانع کار در محل شما نشده است دلیلی برای عنوان کردن این مشکل وجود ندارد.

اما اگر مسائل وعلائم این اختلال در محل کار شما مشکل ایجاد کرده بهتر است که در مورد مسائل مرتبط با آن صحبت شود نه مستقیما در مورد خود اختلال ، چون ممکن است که اطلاعات درستی دراین باره وجود نداشته باشد و تصمیم گیری های نادرستی انجام شود.

بیایید دلایل مشکلتان را بیابید وآن مشکلات را از سر راه خود بر دارید و در مورد این دلایل با مدیر صحبت کنید،به عنوان مثال اگر در ساعاتی از روز، توجه کافی ندارید وخواب هستید می توانید صحبت کنید که در ساعاتی که عملکرد بیشتری دارید کار را انجام دهید.

برای اینکه از پریشانی در محل کارتان نیز جلوگیری کنید، میتوانید از راهکارهای داشتن دفترچه یادداشت ،موبایل یا تلفن خود استفاده کنید تا قرارها و لیست های مورد نظرتان را برای شما یادآوری کنند واز تشویش جلوگیری کنید ویا محل کارتان را از وسیله هایی که مناع تمرکز شما میشود ،خالی نگه دارید.

منبع:

http://www.webmd.com/add-adhd/features/boss-adhd?ecd=wnl_add_102813&ctr=wnl-add-102813_ld-stry&mb=f0crAvSFnMwQkzFgOShaz%40HnVev1imbCGB%2fpBEfdzfI%3d

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - باید بیش فعال بودن را پنهان کنیم یا عنوان کنیم؟

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه