خانه / اگهی ها / ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشور

ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشور

ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشورReviewed by اپلیکیشن تخفیف ایروپان on Dec 11Rating: 3.5ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشورایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید با کیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشور ایروپان= تبلیغات مقرون به صرفه و مستمر برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ تخفیف و خرید باکیفیت و ارزان از سراسر کشور

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان

ایروپان= تبلیغات مقرون به صرفه و مستمر برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات

ایروپان چیست و چگونه کار می کند؟

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان2 122

اپلیکیشن تخفیف ایروپان
ایروپان یک شرکت نوین تجارت و تخفیف الکترونیک
برای خدمت به عموم جامعه می باشد. این شرکت اغلبِ عیوب شرکت های تبلیغات الکترونیک فعلی را رفع کرده است. در واقع، ایروپان، علاوه بر معرفی تخفیف های ویژه به مردم، به خفظ سرمایه و سود برگشتی صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات نیز اهمیت می دهد. ایروپان یک پل ارتباطی محکم میان صاحبان مشاغل، تولید کنندگان کالا وخدمات باکیفیت و مردم است.

موثرترین تبلیغات ایروپان برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات

اپلیکیشن تخفیف ایروپان iropon@

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

عصر ارتباطات و تبلیغات نوین: صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکندگان، ایروپان و مردم

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: همکاری صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکنندگان کالا و خدمات با ایروپان

همکاری صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکنندگان کالا و خدمات با ایروپان

رقابت بی سابقه اصناف امروزی سبب شده برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات پیشی گرفته و برخی دیگر از قافله عقب بمانند. در این میان، آن دسته از مشاغل که علاوه بر تخصص و مهارت، یک برنامه معین و حرفه ای اکترونیکی-تبلیغاتی برای معرفی خود به مردم دارند، موفق ترند.

استفاده از فن آوری های عصر ارتباطات نوین یک ضرورت است. امروزه حرفه ها تخصصی شده اند. برای موفقیت در هر شغلی و کسب درآمد، باید با شرکت های تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه قرارداد بست. امروزه دیگر تبلیغات شخصی به کمک بنر، پیامک، وب سایت شخصی و غیره اصلا مقرون به صرفه نیست. زیرا تبلیغ باید مستمر و همیشگی باشد. حتی اگر تبلیغات خود را به دست یک شرکت معروف بسپارید، باز هم باید کاری کنید که هزینه زیادی متحمل نشوید. وگرنه بیشترِ سودِ کسب و کار شما به حساب شرکت های تجارت الکترونیکی واریز می شود. یعنی، باز از قافله عقب می مانید.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: چهار سوال مهم ایروپان از صاحبان کسب و کار

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: برگشت سرمایه و سود صاحبان مشاغل و تولی کنندگان کالا و خدمات توسط ایروپان

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

طبق تحقیقات، سه تکنولوژی برتر برای افزایش سرمایه شما در آینده و اکنون وجود دارد:  بازاریابی دیجیتال (digital marketing)، تجارت الکترونیک (E-Commerce)، مدیریت تجارب مشتری (customer experience management). طبیعیست این تخصص ها را باید فقط به صاحب نظران سپرد.

مجموعه ایروپان با بهره مندی از تیم های تبلیغاتی-الکترونیک، تیم های هوش مصنوعی برتر، مدیریت مشتری، چندین ابرسایت، بازاریابان، و دانش نیازهای مردمی می تواند کمکهای شایانی به رونق کسب و کار شما ارایه دهد.

ویژگی های منحصر به فرد ایروپان

کمک به شناخت بهتر مخاطب نکته ایست که خیلی از صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان ممکن است نادیده گرفته باشند.. ایروپان می داند مردم چه می خواهند. ایروپان کمک های شما را به مردم معرفی می کند. نیاز مخاطبان را می شناسد و تبلیغات را طبق نیازهای مردم طراحی می کند. ایروپان از شما یک برند تخصصی و همیشگی می سازد.

جایگاه سازی صاحبان کالا و خدمات و فروشندگان: قراردادن شما در گزینه های برتر مورد انتخاب مردم  

در نظر گرفتن زمان و هزینه: به عنوان مهمترین عاملهای حفظ ارتباط شما با مردم

داشتن چندین ابرسایت برتر و طراحی انواع بات های تلگرامی به پشتیبانی تیم های هوش مصنوعی پرقدرت، پرتجربه  و حرفه ای. بنابراین، علاوه بر بات رایگان @iropon برای اعلام تخفیف های ویژه از طرف صاحبان حرفه ها و مشاغل، می توانید از چندین سایت اصلی و فرعی دیگر مجموعه ایروپان برای تبلیغات خود بهره ببرید.

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان3 33

اپلیکیشن تخفیف ایروپان
چرا ایروپان مقرون به صرفه تر از شرکت های تجارت الکترونیک و تبلیغاتی فعلی ست؟

برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان مستعد در کشور از امکانات تبلیغی برای معرفی محصولات باکیفیت خود به مردم برخوردار نیستند. آنها باید بارها و بارها به شرکت های تبلیغات الکترونیک پول بپردازند و قرارداد ببندند، تا بتوانند توسط عموم مردم به سرعت شناسایی شوند. پرداخت مداوم پول به شرکت های تبلیغاتی عذاب آور است.

ایروپان راهی بسیار آسان برای تبلیغ مستمر و مقرون به صرفه برای تمامی صاحبان مشاغل و حرفه ها باز کرده است. منظور ما از مقرون به صرفه این است که هم مردم سود می کنند هم شما. هم کالا و خدمات باکیفیت از طرف شما به مردم می رشد و سود برگشتی سرمایه شما افزایش می یابد.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: تخفیف برای همه

بزرگترین و بهترین اپلیکیشن تخفیف واقعی و خرید باکیفیت ایروپان44

اگر در یک بازه زمانی مشخص، تعداد خریداران گروهیِ کالا و خدمات افزایش یابد، امکان تخفیفهای به صرفه تر نیز وجود خواهد داشت. برای مثال، لیزردرمانی با یک دستگاه معتبر باکیفیت مانند الکس برای رفع موهای زائد هزینه زیادی می برد. اگر متقاضیان گروهیِ لیزر موهای زائد زیاد شوند، افراد بیشتری می توانند از تخفیف های ویژه بهره ببرند. به عبارت دیگر، اقشار کم درآمدتر نیز می توانند از این خدمات گزاف بهره ببرند.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

مزیت ایروپان به شرکت های تجارت الکترونیکی فعلی در کشور
اغلب شرکت های تبلیغاتی بیشتر به فکر جیب خود هستند تا سود صاحبان مشاغل یا رضایت مشتریان. ایروپان، با شرکت های تجارت-تبلیغ الکترونیک فعلی در ایران، تفاوتهای ویژه ای دارد.

◄ ایروپان هزینه های آنچنانی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

◄ ایروپان به کمک بات تلگرامی @iropon کدهای ویژه تخفیف را در نظر می گیرد. این کدها در بازه زمانی مشخصی قابل استفاده اند.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: ادامه مزایا

کد ویژه تخفیف در صورت عدم استفاده مشتری، قابل استرداد به صاحب اصلیِ شغل یا خدمات می باشد (برعکس شرکت های تجارات الکترونیک فعلی).  یعنی، ایروپان فقط به فکر سود یک طرفه برای خود نیست و هزینه زیادی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

◄ برخلاف شرکت های تبلیغات و تجارت الکترونیک فعلی، تاجر یا صاحب یک بیزینس پولی برای عضویت در کانال ایروپان برای معرفی خود پرداخت نمی کند.

◄ ایروپان فرصتیست برای معرفی تولید کنندگان و صاحبان مشاغل محلی که بدون صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی، خود را به مردم معرفی کنند.

بر خلاف شرکت های تجارت الکترونیک دیگر، خریدار هیچ هزینه ای به ایروپان پرداخت نمی کند. تمامی هزینه ها با مراجعه به محل اصلی ارایه دهنده کالا و خدمات باکیفیت پرداخت می شود. شما کدهای تخفیف را تحویل می دهید و از تخفیف واقعی بهره مند می شوید.

◄ ثبت تبلیغات برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان در ایروپان رایگان است (تایید شده طبق قوانین کسب و کار اینترنتی-الکترونیکی).

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: توضیحات بیشتر در رابطه با استفاده از تخفیف ها

مصرف کنندگان با گوشی همراه یا لپ تاپ … به جستجو درباره انواع تخفیف ها می پردازند. به کمک ایروپان، افزایش فروش و درآمد و ارتباط وسیع تر با مردم حاصل می شود.

هر نوع کالا یا خدمات مجاز در کشور قابل تخفیف است. کدهای ویژه تخفیف برای همه چیز در دسترس عموم قرار می گیرد: کنسرت، تئاتر، وقایع ورزشی، خرید انواع کالا، جلسات لیزر، …

به جای تخفیف روی کاغذ، کد تخفیف را از طریق کانال تلگرام iropon دریافت می کنید.

ما مشاغل محلی و تولید کنندگان موفق را به مردم معرفی می کنیم که حاضرند با شیوه تخفیف دهی در زمان های تعریف شده به مردم خدمات ارایه دهند و هزینه های مصرف کننده را پایین تر بیاورند.

صاحبان مشاغل تخفیف های خود را به طور رایگان مردم اعلام می کنند.

صاحبان مشاغل نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت به سروری مانند نت برگ ندارند.

ایروپان تمامی شهرها و مناطق ایران زمین را پوشش می دهد.

تخفیف گروهی و جمعی در تاریخ های: هفتگی، ماهانه،  فصلی، آخر هفته، تعطیلات و اعیاد مذهبی …

معرفی نزدیک ترین مراکز تخفیف دهنده مانند مراکز تامین سرگرمی، سفر، خرید کالا، خدمات پزشکی-درمانیِ با کیفیت به محل سکونت مردم (گوگل مپ)

پیگیری رضایت یا نارضایتی مشتری: مشتریان ناراضی توسط صاحبان مشاغل و خدمات جبران خسارت می شوند و یا می توانند جنس را برگردانند.

برنامه عضویت VIP: کاربران VIP نسبت به اعضا عادی 12 ساعت زودتر از تخفیف های ویژه مطلع می گردند.

برنامه اهدای جوایز صاحبان مشاغل ایروپان به مشتریان دایمی خود

صاحبان مشاغل خود تخفیف ها را اعلام می کنند. بنابراین، هیچ ضررسرمایه ای وجود ندارد.

اگر مشتری از کد تخفیف استفاده نکند، هیچ پولی از صاحب شغل برای تبلیغ کسر نمی گردد. یعنی، مقدار کد تخفیف استفاده نشده برای صاحب شغل محفوظ می ماند و به ایروپان پرداخت نمی شود.

ایروپان قراردادهای شفافی با صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات منعقد می کند. شعار ایروپان راستی و درستی در رابطه دو طرفه ارایه دهنده خدمات و کالاها-ایروپان برای خدمت به مردم است.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان

مشتری با عضویت در کانال تخفیف های ویژه ایروپان (@iropon) می تواند:

  1. از انواع تخفیف ها درباره اجناس باکیفیت، ابزار سرگرمی (بلیط کنسرت، تئاتر، مسابقه ورزشی …)، خدمات پزشکی-درمانی-جوانسازی-لیزر … مطلع شود.
  2. کدهای ویژه تخفیف در بازه زمانی مشخصی دریافت کند.
  3. نزدیکترین مراکز تخفیف به محل سکونت خود را شناسایی کند.
  4. در پول و وقت خود برای خرید هر چیزی صرفه جویی کند.
  5. از اخیرترین تولیدات و محصولات باخبر شود. برای مثال، نمایشگاه مبل و لوازم خانگی.
  6. به راحتی با صاحبان مشاغل محلی و تولید کنندگان در ارتباط باشد.

اپلیکیشن تخفیف ایروپان: یک نکته مهم که ایروپان رعایت می کند:

شرکت های تبلیغی دیگر در قبال عدم مراجعه مشتری برای دریافت تخفیف هیچگونه وجهی به صاحب شغل استرداد نمی کنند. اما ایروپان اینگونه نیست. یعنی، به ازای هر بار تخفیف استفاده نشده توسط مشتری، هیچگونه وجهی از شرکت های تامین و فروش کالا یا خدمات دریافت نمی کند.

نکته درباره مزیت ایروپان: ایجاد ارتباطات فوق سریع و گسترده بین صاحبان تجاری و مشتریان. به طوریکه از هیچ راه دیگری به جز ایروپان نمی توان چنین پل های ارتباطی را ساخت.

مریم اکبری زاده

با عضویت در کانال تلگرامی iropon@ از تمامی تخفیف ها و چگونگی تبلیغ کالاها و خدمات خود آگاه شوید.
لینک منبع

 

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

شامل دپارتمان های روانپزشکی،روانشناسی،روانکاوی ، مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک :

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22648627

021-22636863

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

شامل دپارتمان های مغز و اعصاب، اختلالات خواب ( انجام و مشاوره تست خواب)،گفتار درمانی،رواندرمانی،درمان و مشاوره اختلالات جنسی

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 6 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22616377 

09024802196 

ساعات تماس :همه روزه (غیر از جمعه ها) 9 صبح الی 8 شب

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

شامل دپارتمان های مغزواعصاب,روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، واحد 2

77136229-77091723

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

تهران، 

تهران -جناح ،نرسیده به فلکه دوم صادقیه ،کوچه پرویز (بین مرکز خرید گلدیس و تهرانی )پلاک 19 ساختمان سهیل (رو به روی پارکینگ طبقاتی صادقیه )واحد 12

دپارتمان مغز و اعصاب،روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

شماره های تماس

02144259157 

02144287537

02144259407

ساعات تماس: همه روزه غیر از تعطیلات، 9 صبح الی 9 شب

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

تهران،خ شریعتی ،جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، ساختمان پزشکان جهانمهر ، واحد 4

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

شماره های تماس مرکز شماره چهار (شریعتی):

09035445828_ 26600456

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان درد های کمر و گردن به روش های غیر جراحی و کلیه خدمات تخصصی و پیشرفته توانبخشی و فیزیوتراپی انجام می شود. برای دیدن لیست کلیه مشکلاتی که در این مرکز درمان می شوند اینجا کلیک کنید.

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، طبقه پنجم، واحد 10

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

دپارتمان طب فیزیکی و توانبخشی،حرکات اصلاحی،ورزش درمانی،فیزیوتراپی,ارتوپدی (شایگان مهر)

صبح تا 3 بعد از ظهر:

77189615

09338178807

3 بعد از ظهر تا 9 شب:

77189675

09901865597

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان مشکلات کودک و نوجوان (اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری، افسردگی و اضطراب،مشکلات گفتار و زبان و… انجام می شود). برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و گفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و…استفاده می شود.

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع خیابات دولت و شریعتی، ابتدای کوچه امامزاده، پلاک 14 واحد 7

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  02122636858

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان وسواس و کلیه اختلالات مرتبط با وسواس بصورت فوق تخصصی و با ترکیب روش های دارویی و غیردارویی انجام می شود . برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و…استفاده می شود. این مرکز تحت نظر دکتر مهدی هرمز پور روانپزشک، دکتر زینب طاهری متخصص مغزواعصاب و گروهی از روانشناسان می باشد. همچنین درمان مشکلات مغزواعصاب (سکته مغزی،ام اس، تشنج، سردرد و… ) هم در این مرکز انجام میشود.

تهران، خیابان دماوند،بین سبلان و وحیدیه،خیابان میرحسینی،ساختمان شهریار،پلاک 1، طبقه سوم، واحد 25

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  77839404

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

برای کسب اطلاعات بقیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید.

اینترنت پر است از سایت هایی که مطالب پزشکی دارند اما مطالب این سایت ها چقدر معتبرند؟ 

سایت جایروس بزرگترین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری های مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغزو اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند. استفاده از اطلاعات موجود در سایت رایگان است ولی لطفا کپی نکنید.

اگر خودتان روانشناس یا کادردرمانی حیطه مغزواعصاب وروان هستید و مایلید به تیم مجموعه پزشکان و درمانگران جایروس بپیوندید  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

اپلیکیشن تخفیف ایروپان ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ تخفیف و خرید باکیفیت و ارزان از سراسر کشور ایروپان= تبلیغات مقرون به صرفه و مستمر برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات ایروپان چیست و چگونه کار می کند؟ اپلیکیشن تخفیف ایروپان ایروپان یک شرکت نوین تجارت و تخفیف الکترونیک برای خدمت به عموم جامعه می باشد. این شرکت اغلبِ عیوب شرکت های تبلیغات الکترونیک فعلی را رفع کرده است. در واقع، ایروپان، علاوه بر معرفی تخفیف های ویژه به مردم، به خفظ سرمایه و سود برگشتی صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات نیز اهمیت می دهد. ایروپان…

مشاهده بازنگری

خلاصه: با اپلیکیشن تخفیف ایروپان به خریدهای خود ستاره دهید.

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه