خانه / آموزش روابط / اشتباهات رایجی که منجر به بهم خوردن روابط عاشقانه می شوند!

اشتباهات رایجی که منجر به بهم خوردن روابط عاشقانه می شوند!

زوج ناراحت

1. ناراحتی هایی که از کنترل خارج  می شود

 

چه بسیار زن هایی که از کم حوصلگی مردان عصبی می شوند و چه بسیارند مردهایی که بخاطر اینکه زنان توانایی نقشه خوانی ندارند از کوره بدر می روند!

در یک رابطه خوب، این چیزها پیش پا افتاده است!

سعی کنید به خودتان بگویید:من خیلی خوش شانسم که  این رابطه را دارم و این یک مشکل کوچک است! پس لطفا آرامش خودت را حفظ کن!

 

2.فقدان گفتگو و بحث

بسیاری از افراد پس از آشنایی دیگر کمتر با پارتنر خود سخن می گویند! آنها در رستوران فقط بهم میگویند به به چه ماهی خوبی!و دیگر هیچ!

از همصحبتی با هم لذت ببرید! یکی از بزرگترین لذات در دنیا هم صحبتی است…باهم روزنامه بخوانید و در مورد اخبار با هم بحث و گفتگو کنید؛باهم به اخبار گوش دهید و….

3.دعواهای آخر شب

با هم توافق کنید هیچوقت بعد از 9 شب باهم بحث و دعوا نکنید! وقتی ذهن تان مشغول و سرگرم کار و خسته است ممکن است چیزهایی بگویید که اصلا در شرایط عادی نمی گویید و به همین راحتی عشق زندگی تان را از دست بدهید!

 دخالت مادر

4.دخالت های مادر در زندگی مشترک

مادر هریک از زوجین می تواند رابطه خوب شمارا خراب کند! باید با احترام به والدین به آنها بفهمانیم که به حریم خصوصی مان به عنوان زوج احترام بگذارند و همچنین در مورد اینکه هریک از زوجین می خواهد چقدر از وقتش را روزانه به روابط خانوادگی بگذراند نیز حتما با هم توافق کنید.

زن و شوهر

5.فقدان عاشقانه

ما نیاز داریم که تمام عمر بشنویم دوستت دارم! ما حلقه ازدواج به دست میکنیم تا کسی به ما بگوید دوستت دارم! بله! این مهمترین قسمت کار است! اگر کلی بچه دارید و همیشه سرکار هستید یک روز در هفته را فقط برای دوستت دارم اختصاص دهید برای گفتن دوستت دارم و عمل کردن به آن!

6.آمیزش جنسی عملی روتین شود!

وقتی مردم سرشان شلوغ می شود تمایل دارند رابطه جنسی را شبیه به همانی که همیشه انجام میداده اند انجام دهند،اینکار بعد از مدتی کسل کننده می شود.

خلاق باشید! یک منوی عاشقانه داشته باشید! از منو انتخاب کنید! چیزهای جدید را امتحان کنید!فانتزی های ذهنی تان را به واقعیت بپیوندید وپوزیشن های جدید و جذاب را امتحان کنید.

لباس نو

7-عدم تلاش

حتما فراموش کرده اید که در گذشته برای یک قرار کوچک چقدر وقت صرف می کردید! لباسهای مناسب می پوشیدید! وزن تان را متعادل نگه می داشتید و کلی کارهای دیگه تا جذاب تر شوید! اما حالا چی؟ تلاش کردن را فراموش نکنید! عکس های ابتدای رابطه می تواند الهام بخش خوبی برای شما باشد! چرا که اونی که تو عکس هست همانی است که عاشقش شده بود!

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه