خانه / خدمات تخصصی / مشاوره و روانشناسی / از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟

از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟

از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟Reviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Mar 1Rating:

برای کمک گرفتن ، نخست خواستن کمک ضروری است  ، در ابتدا بهتر است که خود را خوب بشناسید و بدانید عملکرد روانی تان چگونه است بعد از این مرحله می توانید بفهمید که به کمک نیاز دارید یا خیر ؟ و یا اینکه به چه کمکی نیاز دارید، سپس اقدام با شماست و نکته مهم این است که در مورد بیماری های جسمی همکاری بیمار با پزشک چندان در نتیجه درمان موثر نیست چون به محض وارد شدن دارو به بدن ، فعل وانفعالات درمان آغاز خواهد شد اما در مورد بیماری های روانی و عاطفی چنین نیست.

اگر پس از مشخص کردن مسائلتان ،احساس کردید که نیاز دارید از کسی کمک بگیرید موثر واقع شدن این کمک به خود شما بستگی دارد .

البته برخی از مسائل هستند که به محض احساس امنیت خود به خود رفع میشوند مثلا وقتی وظایف متعددی انجام نشده باقی می ماند ، نگرانی بر انسان چیره میشود و بی خوابی و بر آشفتگی پیش می آید حال اگر آن وظایف یک به یک بررسی شوند و وقت معینی برای انجامشان در نظر گرفته شود کم کم نگرانی رفع و حالت تعادل به دست می آید.

مسائلی که در مرحله نخست غیر قابل حل به نظر می آیند ، اغلب پس از اینکه با فکری سازنده و مثبت بررسی شوند از اهمیت اولیه شان کاسته میشود بنابراین وقتی که انسان خود شخصا نمی تواند مسائل خویش را حل کند ، باید کمک بخواهد و به فرد متخصص مراجعه کند.

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی : روانشناس ، نوروتراپیست ،درمانگر اختلالات خواب ، رفتار و بهداشت جنسی
  • مدیر دپارتمان روانشناسی

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - از چه کسانی می توان کمک های حرفه ای گرفت؟

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه