خانه / تازه های علم و تکنولوژی / ارتباط واقعی میان خلاقیت و بیماریهای روانی

ارتباط واقعی میان خلاقیت و بیماریهای روانی

نقاشی

تنها یک تفاوت بین من و یک دیوانه وجود دارد و آن اینست که من دیوانه نیستم!

سالوادور دالی

 

معمولا افراد خلاق از بقیه افراد با نشاط ترند،امید به زندگی بیشتری دارند،هیجان بیشتری دارند و بیشتر از بقیه احساس موفقیت می کنند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

اما آیا افراد مبتلا به بیماریهای روانی خلاق ترند؟

خیر! اما دیده شده که افراد فامیل مبتلایان به اوتیسم و افراد درجه اول مبتلایان به شیزوفرنی،دوقطبی و اختلال پرخوری عصبی از بقیه مردم خلاق ترند!

در این اطلاعات امری مهم نهفته است! نوع ضعیف شده اختلالات روانی شاید همراه با افزایش خلاقیت باشد!

 

در واقع کلید خلاقیت در این است که بگذاریم سیل جریان اطلاعات آزادانه وارد شوند،بعضی از عجیب و غریب ترین اطلاعات باعث می شوند که کسب وکاری بسیار پردرآمد نصیبمان شود!

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه