اخلاق گروه درمانی

گروه درمانی

گروه درمانی  برای اخلاقیات اهمیت ویژه ای قائل است.

گروه درمانگر باید به اطلاع درمانجویان برساند که تعهداتشان در گروه چگونه است و حقوق هرکس در گروه در نظر گرفته می شود.

تمام اعضای گروه باید با این موضوع موافقت کنند که محتوای جلسه محرمانه خواهد ماند و اعضای گروه حق دارند که ناشناس باقی بمانند، به جز در مواردی که خود درمانجو بخواهد، هیچ کس چه درمانگر و چه دیگر اعضای گروه حق ندارد که تاریخچه شخصی اطلاعات بیمار و بیماریش را برای دیگر اعضای گروه و یا افراد خارج از گروه افشا کند.

درمانگر موظف است در مواردی که عضوی از گروه قصد آسیب رساندن به خود یا دیگران را داشته باشد به مسئولین ذیربط اطلاع رسانی کند.

درمانگر گروه مسئول حفظ یک رابطه حرفه ای و محترمانه و اخلاقی و عاری از تبعیض است. در واقع این نقش درمانگر است که گروه درمانی را بدون قضاوت، همکاری کننده و سازنده نگاه دارد و برای پیشرفت گروه تلاش کند.

در صورت تمایل به شرکت در گروههای درمانی،با کلینیک تماس بگیرید و نوبت ویزیت بگیرید،پس از انجام ویزیت و بررسی اولیه ؛ پزشک شمارا جهت ورود به یکی از گروهها کاندید می نماید.

فاطمه امیری فاطمه امیری روانشناس بالینی و نوروتراپیست

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

■ فاطمه امیری ■ دانش آموخته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران ■■ متخصص نوروتراپی، درمانگر اختصاصی در زمینه استرس و اضطراب ( کودکان و بزرگسالان)، سردرد،اختلال بیش فعالی/نقص توجه، تریکوتیلومانیا، و افزایش تمرکز و تقویت حافظه ●●● در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید●●●

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه