خانه / تست ها و آزمون های روانشناسی / شما کدام شخصیتِ ماتریس چند بعدی AMPM هستید؟

شما کدام شخصیتِ ماتریس چند بعدی AMPM هستید؟

شما کدام شخصیتِ ماتریس چند بعدی AMPM هستید؟Reviewed by ابعاد ماتریس شخصیت on Jan 8Rating: 3.5شما کدام شخصیتِ ماتریس چند بعدی AMPM هستید؟جایروس کلینیک تست ابعاد پنجگانه شخصیتی (ماتریس AMPM) برای شما تهیه کرده است. این تست رو می تونین در بات برگزارکننده آزمون (تلگرام) انجام بدین. تست AMPM بر مبنای استاندارد های جهانی تحلیل شخصیت طراحی شده. از اونجایی که هر بعد از شخصیت هر انسانی زیرمجموعه ای از ویژگی های شخصیتی رو شامل میشه. در ماتریس AMPM، پنج بعد کلی شخصیت بررسی می شوند. 1. ثبات عاطفی، 2. برون گرایی، 3. کنجکاوی و علاقه به دانش و تجربه،4. خوش نیت بودن و مهربانی، 5. وجدان بیدار. هر کدام از این ابعاد خود دارای ویژگی های جزیی تر هستند. برای اطلاعات بیشتر لینک تست را در پایان مقاله کلیک نمایید. در متن حاضر، چند شخصیت جهانی کلی که ممکنه شما به یکی از اونها بیشتر متعلق باشین رو معرفی می کنیم. البته تست فوق (ماتریس AMPM) علمی هست؛ و مقاله زیر عمومی تر و برگرفته از ماتریس فوق می باشد. ببینین شما کدوم شخصیت هستین و چه کارهایی ازتون بر می آد!

چند شخصیت کلی در ماتریس چند بعدی AMPM

تست بررسی ابعاد پنج گانه شخصیت (ماتریس AMPM)

سلام دوستان. جایروس کلینیک تست ابعاد پنجگانه شخصیتی (ماتریس AMPM) برای شما تهیه کرده است. این تست رو می تونین در بات برگزارکننده آزمون (تلگرام) انجام بدین. تست AMPM بر مبنای استاندارد های جهانی تحلیل شخصیت طراحی شده. از اونجایی که هر بعد از شخصیت هر انسانی زیرمجموعه ای از ویژگی های شخصیتی رو شامل میشه.

در ماتریس AMPM، پنج بعد کلی شخصیت بررسی می شوند. 1. ثبات عاطفی، 2. برون گرایی، 3. کنجکاوی و علاقه به دانش و تجربه،4. خوش نیت بودن و مهربانی، 5. وجدان بیدار. هر کدام از این ابعاد خود دارای ویژگی های جزیی تر هستند. برای اطلاعات بیشتر لینک تست را در پایان مقاله کلیک نمایید.

در متن حاضر، چند شخصیت جهانی کلی که ممکنه شما به یکی از اونها بیشتر متعلق باشین رو معرفی می کنیم. البته تست فوق (ماتریس AMPM)  علمی هست؛ و مقاله زیر عمومی تر و برگرفته از ماتریس فوق می باشد. ببینین شما کدوم شخصیت هستین و چه کارهایی ازتون بر می آد!

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت دیپلمات

قدرت اصلی یک دیپلمات در برقراری ارتباط و مذاکره است. آنها تاکتیک هه و تکنیک های کذاکره را می دانند. زمانی که صحبت می کنند، مردم یا مخاطبان به آنها گوش می دهند. افرادی که در بعد (دسته) شخصیتی دیپلمات قرار می گیرند، بسیار سازگار و قابل توافق هستند. انگشت آنها دقیقا می دانند در شرایط سخت، چه موقع صحبت کنند و چه بگویند.

این شخصیت ها کنترل خوبی بر خود دارند. می توانند در صورت لزوم خونسرد باشند. تفکرات توسعه مند دارند. نسبتا خوشبین هستند. همیشه بهترین چیزها را در دیگران شناسایی می کنند. حتی اگر مخاطبشان سخت و بسیار متفاوت باشد، به خوبی می توانند با آنها ارتباط برقرار نمایند. تاثیرگذاری طولانی مدتی بر مخاطب دارند.

از پتانسیل رهبری تیمی خوبی برخوردارند. می توانند در نقش میانجی بین کارکنان صلح برقرار نمایند. در موقعیت های حساس، مدیریت خوبی دارند.

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت خودمختار و معتقد به اراده آزاد (Maverick)

شما شخصیت ماوریک دارید. یعنی، به خودمختاری، استقلال و اراده آزاد معتقدید. اجازه نمی دهید قوانین اجتماعی به شما دیکته کنند که چه کار بکنید یا چه کار نکنید. تجربه گرایی، برون گرایی و کنجکاوی از ویژگی های دیگر شماست.  خوش مشرب هستید. در عین حس استقلال و اراده آزاد، محدودیت های پیش روی خود را نیز می دانید. در عین اعتقادات شخصی، می خواهید از چیزهای متفاوت و جدید نیز سر در یباورید. با دیگران زیاد گرم می گیرید.
از نظر عاطفی نسبتا ثبات دارید. ثبات عاطفی مهمترین بعد شخصیت انسان است. البته داشتن ثبات عاطفی به معنایِ کاملا مثبت نیست. آرام بودن یا نبودنِ یک فرد لزوما به معنای داشتن یا نداشتنِ ثبات عاطفی نیست.

شخصیت شما با شخصیت کنجکاو اشتراکات زیادی دارد. شخصیت کنجکاو عاشق فضولی، ماجراجویی و کسب اطلاعات یا دانش است.

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت همه کاره و هیچ کاره (ظاهرا همه فن حریف اما نه استاد)

تعریف شخصیت شما بسیار مشکل است. انتخاب های شما بستگی به شرایط زندگیتان دارد. چون پشتکار دارید، می توانید از عهده ی انجام خیلی از کارها برآیید. با افراد مختلفی سازگار هستید. دوست دارید نوعی تعادل بین زندگی فعال اجتماعی و تنهایی خود برقرار کنید. گهگاهی استرس یا اضطراب را تجربه می کنید. دوست دارید با دیگران باشید، اما نهایتا به این نتیجه می رسید که تنهایی شما را از نظر ذهنی و معنوی تر و تازه می کند. اغلب مواقع، اعتماد به نفس دارید. اغلب بر زندگی سوار می شوید و نمی گذارید او از شما سواری بگیرد. البته به نظم طبیعی امور هم علاقه دارید. اگرچه تغییر را دوست دارید، زیاده از حد هم برای تغییر زندگیتان اقدام نمی کنید.

نتیجه: زیاد به اینکه قراره چه کاری انجام بدین فکر نکنین. فقط انجامش بدین.

 

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت ناقلا و از زیر کار در رو

از مواجهه با مردم و مسوولیت پذیری در می روید. بیشتر در دنیای درونی افکار و احساسات خود هستید. دوست دارید یا در گروههای کوچک و یا تنها باشین. اگرچه خیلی کم با دیگران گرم میگیرین، آنها از بودن با شما در همان لحظات لذت می برند. چندتایی دوست خوب دارین. نسبتا روشنفکر و انعطاف پذیر هستین. دوست دارین زندگیتون ساده و ورود افرادی که به حریمتون نفوذ می کنن رو مدیریت کنین.

اگه بهتون خیلی مسوولیت بدن از عهدش بر نمی آیین. مردم فکر می کنن خیلی سر به هوا هستین. یا همش خیالبافی می کنین و توی باغ نیستین. خیلی وجدان بیداری ندارین چون به خوتون مشغولین. یکی از جنبه های وجدان یبدار توجه به رفتارها و قوانین  در جمع است. شما خیلی به اصول مراقبت از رفتار، اعمال یا اطاعات از قوانین مقید نیستین. خیلی قابل اتکا نیستین. یعنی، خیلی نمیشه روی کمک شما حساب باز کرد. خیلی قابل اعتماد نیستین. ثبات عاطفیِ چندانی ندارین.

شما در حالی که آروم حرف می زنین، یه چوب بزرگ هم همراهتون هست. یعنی، آرامش شما ممکنه دروغین باشه و سر طرف مقابل رو کلاه بذارین.

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت مشاور

طبیعتی آرام و ساکت دارین. قدرت عاطفی شما زیاد هست. دیگران را می پذیرید. دوست و دشمن می توانند در مواقع نیاز از شما کمک بگیرند.

مردم روی کمک شما حساب باز می کنند. شما تاکتیک ها و کنیک های رفع مشکلات را می دانید. خوب می دانید چگونه شخصی را آرام کنید. بسیار خلاق هستین و تا راه حل مناسبی پیدا نکنین دست بر نمی دارین. خونگرمی، مراقبت از دیگران، بخشندگی از خصوصیات شماست.

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت رهبر آرام و صلح طلب یا راهنمای خوش نیت

طبیعت درون گرا، قدرت عاطفی، مراقبت از رفتار و تبعیت از قوانین، و پذیرش دیگران از خصوصیات شماست. افکار عمیق، در نظر گرفتن مسائل، ذهن محتاط و عشق به یادگیری از شما منبع اطلاعاتی مهمی ساخته است. حلقه ای از دوستان نزدیک به خود را دارید که نقش الگو و مشاور را دارند. نوع دوستی، همدردی و بخشایندگی از خصوصیات شماست. ثبات عاطفی عالی دارید. وجدان شما بسیار بیدار است. مردم  می دانند شما به قول خود وفادارین. قدرت رهبری بالایی دارین.

شخصیت راهنما

قدرت  و ثبات عاطفی، کسب تجارب مقبت، جدید و متنوع از ویژگی های شماست. اهل رعایت اصول رفتاری و قوانین هستید. وجدان شما بسیار بیدار است. گرچه اوقاتی را با دیگران می گذرانید، از تنهایی انرژی و طراوت بیشتری به دست می آورید. مهربانی و راستگویی شما را قابل اعتماد کرده. دیگران به شما غبطه می خورند. دوست و دشمن برای کمک گرفتن به شما روی می آورند. شما باید از آدمهای بی ارزش و کم مقدار دوری کنید و اهمیتی به حرف های آزاردهنده آنها ندهید.

ابعاد ماتریس شخصیت AMPM

  1. شخصیت زنبور کارگر

ویژگی درونگرایی و وجدان بیدارتان شما را تبدیل به یک زنبور کارگر کرده. مراقب سوء استفاده برخی افراد از خودتان باشین. به تنهایی یا گروه های کوچک علاقه دارین. گاهی ثبات عاطفی ندارین. از تنهایی برای رها شدن از استرس، دو دلی، و کسب آرامش بهره می برین. روش های کنترل خلق و خویتان را می دونین. چند تایی دوست خوب دارین. گاهی از نظر عاطفی نزدیک شدن به شما سخت هست. اما قابل اعتماد و وفادار به قولتون هستین.

لینک منبع تست ماتریس شخصیت پنج بعدی AMPM در تلگرام 

لینک منبع 1

لینک منبع 2

مریم اکبری زاده

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

شامل دپارتمان های روانپزشکی،روانشناسی،روانکاوی ، مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک :

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22648627

021-22636863

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

شامل دپارتمان های مغز و اعصاب، اختلالات خواب ( انجام و مشاوره تست خواب)،گفتار درمانی،رواندرمانی،درمان و مشاوره اختلالات جنسی

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 6 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22616377 

09024802196 

ساعات تماس :همه روزه (غیر از جمعه ها) 9 صبح الی 8 شب

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

شامل دپارتمان های مغزواعصاب,روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، واحد 2

77136229-77091723

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

تهران، 

تهران -جناح ،نرسیده به فلکه دوم صادقیه ،کوچه پرویز (بین مرکز خرید گلدیس و تهرانی )پلاک 19 ساختمان سهیل (رو به روی پارکینگ طبقاتی صادقیه )واحد 12

دپارتمان مغز و اعصاب،روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

شماره های تماس

02144259157 

02144287537

02144259407

ساعات تماس: همه روزه غیر از تعطیلات، 9 صبح الی 9 شب

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

تهران،خ شریعتی ،جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، ساختمان پزشکان جهانمهر ، واحد 4

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

شماره های تماس مرکز شماره چهار (شریعتی):

09035445828_ 26600456

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان درد های کمر و گردن به روش های غیر جراحی و کلیه خدمات تخصصی و پیشرفته توانبخشی و فیزیوتراپی انجام می شود. برای دیدن لیست کلیه مشکلاتی که در این مرکز درمان می شوند اینجا کلیک کنید.

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، طبقه پنجم، واحد 10

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

دپارتمان طب فیزیکی و توانبخشی،حرکات اصلاحی،ورزش درمانی،فیزیوتراپی,ارتوپدی (شایگان مهر)

صبح تا 3 بعد از ظهر:

77189615

09338178807

3 بعد از ظهر تا 9 شب:

77189675

09901865597

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان مشکلات کودک و نوجوان (اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری، افسردگی و اضطراب،مشکلات گفتار و زبان و… انجام می شود). برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و گفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و…استفاده می شود.

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع خیابات دولت و شریعتی، ابتدای کوچه امامزاده، پلاک 14 واحد 7

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  02122636858

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان وسواس و کلیه اختلالات مرتبط با وسواس بصورت فوق تخصصی و با ترکیب روش های دارویی و غیردارویی انجام می شود . برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و…استفاده می شود. این مرکز تحت نظر دکتر مهدی هرمز پور روانپزشک، دکتر زینب طاهری متخصص مغزواعصاب و گروهی از روانشناسان می باشد. همچنین درمان مشکلات مغزواعصاب (سکته مغزی،ام اس، تشنج، سردرد و… ) هم در این مرکز انجام میشود.

تهران، خیابان دماوند،بین سبلان و وحیدیه،خیابان میرحسینی،ساختمان شهریار،پلاک 1، طبقه سوم، واحد 25

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  77839404

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

برای کسب اطلاعات بقیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید.

اینترنت پر است از سایت هایی که مطالب پزشکی دارند اما مطالب این سایت ها چقدر معتبرند؟ 

سایت جایروس بزرگترین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری های مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغزو اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند. استفاده از اطلاعات موجود در سایت رایگان است ولی لطفا کپی نکنید.

اگر خودتان روانشناس یا کادردرمانی حیطه مغزواعصاب وروان هستید و مایلید به تیم مجموعه پزشکان و درمانگران جایروس بپیوندید  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

چند شخصیت کلی در ماتریس چند بعدی AMPM سلام دوستان. جایروس کلینیک تست ابعاد پنجگانه شخصیتی (ماتریس AMPM) برای شما تهیه کرده است. این تست رو می تونین در بات برگزارکننده آزمون (تلگرام) انجام بدین. تست AMPM بر مبنای استاندارد های جهانی تحلیل شخصیت طراحی شده. از اونجایی که هر بعد از شخصیت هر انسانی زیرمجموعه ای از ویژگی های شخصیتی رو شامل میشه. در ماتریس AMPM، پنج بعد کلی شخصیت بررسی می شوند. 1. ثبات عاطفی، 2. برون گرایی، 3. کنجکاوی و علاقه به دانش و تجربه،4. خوش نیت بودن و مهربانی، 5. وجدان بیدار. هر کدام از این…

مشاهده بازنگری

خلاصه: مفیده؟ پس ستاره بدین.

User Rating: Be the first one !

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه