خانه / روانپزشکی / بیش فعالی و کمبود توجه / آیا بیش فعالی در زندگی زناشویی نیز تاثیر می گذارد؟

آیا بیش فعالی در زندگی زناشویی نیز تاثیر می گذارد؟

آیا بیش فعالی در زندگی زناشویی نیز تاثیر می گذارد؟Reviewed by مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز on Dec 17Rating:

بیش فعالی و ازدواج

بله. بیش فعالی/کم توجهی می تواند در رابطه زناشویی نیز مشکلاتی را به وجود بیاورد. طبیعی است که بعد از ازدواج وظایف مرد یا زن نسبت به زمان مجردی اش بیشتر خواهد شد و فراموش نکنید که افراد بیش فعال در به یاد آوردن مناسبت ها مثل سالگرد ازدواج ، تولد و یا پرداخت قبوض و صورت حساب ها مشکل دارند. این فراموشی ها و انجام ندادن تعهدات خانه موجب به هم ریختگی ذهنی هرچه بیشتر آنها و نارضایتی همسرشان خواهد شد و به یاد داشته باشید که هرچه این بی نظمی ها بیشتر میشود افراد بیش فعال نیز سریع تر خلق و خوی شان به هم میریزد و احتمال بروز رفتارهای تکانه ای در آنها بیشتر می شود. همه این ها زندگی مشترک را به سمت جدایی پیش می برد.

فاطمه امیری فاطمه امیری – کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و نوروتراپیست

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - آیا بیش فعالی در زندگی زناشویی نیز تاثیر می گذارد؟

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه