خانه / آموزش روابط / ازدواج موفق / آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

 

انسان ها در بیشتر جوامع گویا تمایل دارند که نسبت به ازدواج واقع بین نباشند.گاهی ازدواج را آن قدر دست بالا می گیریم که هرگز نمی توان به آن دست یافت،تا جایی که حتی در رویا هم قابل دسترسی نیست. پر از عشق ،فداکاری،بچه های زیبا و سالم ،خانه،ثروت،روابط عالی ودوستانه،دشت های سرسبز،دویدن رویایی،سفرهای جذاب و … اما وقتی ازدواج می کنیم افسرده میشویم چرا که واقعیت ان گونه نیست  که در فیلم ها و داستان ها دیده و خوانده ایم.

زنان و خواسته هایشان

زنان و خواسته هایشان

عشق واقعی هم لحظه های سرشار از خوشی دارد وهم لحظه هایی پر از رنج و بدی، اما ما فقط یک رویه سکه را می بینیم در حالی که روی دیگر سکه ،آرام آرام خود را نشان می دهد.

پیش از ازدواج گاه گاهی احساس دلتنگی وتنهایی می کنیم وبعد از ازدواج هم برخی اوقات دلتنگیم با این که ازدواج کرده ایم ودر جمع زندگی می کنیم باز احساس تنهایی می کنیم احساس انزوا و دورافتادگی.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

هر فردی حتی با یک ازدواج موفق هم برخی اوقات این احساسات سراغش می آیند.

لازم است بدانیم این احساسات چه قبل از ازدواج وچه بعد از ازدواج امری کاملا طبیعی است.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه