خانه / روانپزشکی / افسردگی / آموزش بیوفیدبک EEG برای افسردگی دوقطبی

آموزش بیوفیدبک EEG برای افسردگی دوقطبی

آموزش بیوفیدبک EEG برای افسردگی دوقطبیReviewed by مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز on Feb 22Rating:

افسردگی دوقطبی

بهبود مدیریت چندین مورد از افسردگی دو قطبی از طریق آموزش بیوفیدبک EEG به دست آمده است، که این آموزش براساس پروتکل با بتای پایین و محدوده فرکانس آن 12 تا 18 هرتز می باشد. یک نمونه خاص که به تمام روش های درمانی پاسخ خوبی نداد، با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. رویکرد این روش شامل ترکیب رویدادهای جنون و خودکشی می باشد. این پروتکل ها بر این اساس انتخاب می شوند که آیا فرد در آن لحظه خود را در مرحله جنون، آشفتگی یا افسردگی می بیند؛ یا در معرض خطر افسردگی و شیدایی است. این پروتکل ها با هدف نزدیک تر کردن فرد مورد آزمایش به هموستاز در انگیختگی روان شناختی استفاده می شوند. به مرور زمان، آموزش محدوده انگیختگی را وسیع تر کرده که فرد مورد آزمایش پایدارتر عمل می کند. نیاز به آموزش بیوفیدبک ممکن است خیلی گسترده باشد. فرد این آموزش را برای بهبود از افسردگی شدید انجام داده و سپس با آموزش هایی در خانه، آن را ادامه می دهد. تعداد کل جلسات مورد نیاز به 100 جلسه رسید. پس از آن فرد دیگر علائمی از افسردگی بایپولار یا دوقطبی نشان نداد.

نگارنده سمیه محمدی

تیمفوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - آموزش بیوفیدبک EEG برای افسردگی دوقطبی

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه